Oleme uhked olemast partneriks tublile Hispaania ettevõttele Absolute Vapes SL, mis on spetsialiseerunud parimate ühekordsete elektrooniliste sigarettide importimisele, levitamisele ja hulgimüügile Hispaanias. Absolute Vapes SL unikaalse jalgpalli-teemalise disainiga lipulaevtoode UPENDS UpBar RS on mõeldud mitte ainult jalgpallisõpradele, vaid ka laiemale tarbijaskonnale, pälvides kiidusõnu ka erakordsete intensiivsete maitsete, kvaliteedi ja kestvuse eest.

UPENDS on väga edukas ALD Group Limitedi alambränd. ALD Group Limited on maailmakuulus veipimise riistvara lahenduste pakkujana ning kõrge kvaliteedi ja innovatsiooni poolest. Kõik Absolute Vapes SL elektroonilised sigaretid valmistatakse ALD Group Limited poolt.

Absolute Vapes SL meeskond on kirglikud jalgpallisõbrad ja soovivad propageerida tervislikke eluviise. Kuigi e-sigarettide kasutamise pikajalisi mõjusid selgitavad uuringud alles jätkuvad, viitavad tõendid sellele, et tubakavabade e-sigarettide kasutamine võib aidata täiskasvanutel suitsetamisest loobuda. Teadlased on juba tõestanud, et täielikult üleminek e-sigarettidele on vähem kahjulik kui tubakasuitsetamise jätkamine. Konsulteerige oma arsti, apteekri või suitsetamisest loobumise nõustajaga, et toetada teid teel suitsuvaba ja nikotiinivaba elu suunas. Lõpetage tubaka suitsetamine, saagu prioriteetseks teie ja teie lähedaste tervis! Ja pidage meeles, et on ebameeldiv haiseda nagu tuhatoos (e-sigaretid ei tekita ebameeldivaid lõhnu)!


Vaata videoklippi


Absolute Vapes SL
 

Plaza de la Constitución, 2, Edificio Neptuno Planta 1, Oficina 2, 29640 Fuengirola (Málaga), Hispaania  
https://www.absolutevapes.es